"Enter"a basıp içeriğe geçin

Son dakika… Kartal’daki binanın çökme anı kamerada

İstanbul Kartal’da çöken 8 katlı binadan şimdiye kadar 2 kişi çıkartıldı. Binanın 14 katlı olması nedeniyle bina içinde daha fazla kişinin bulunabileceği düşünülüyor.

Çöken binanın çökme anları ise yakınlardaki bir güvenlik kamerasına anbean kaydedildi. Çökme anında binanın etrafında dolaşan vatandaşların kaçışması ve yaşanan büyük panik kameraya yansıdı.

Görüntülerde yoldan geçen bir kişinin de bina enkazının altında kaldığı görüldü. Ancak bu kişinin daha sonra kurtulup kurtulmadığıyla ilgili henüz açıklama yapılmadı.

İLGİLİ HABERİstanbul Kartal'da 8 katlı bina çöktü: Ölen ve yaralananlar varİstanbul Kartal'da 8 katlı bina çöktü: Ölen ve yaralananlar varİLGİLİ HABERKartal'daki facia akıllara Zümrüt faciasını getirdiKartal'daki facia akıllara Zümrüt faciasını getirdiİLGİLİ HABERKartal'da yıkılan bina başkan yardımcısının akrabalarının çıktıKartal'da yıkılan bina başkan yardımcısının akrabalarının çıktı ._sms-container { width: 100%; background-color: #f3f3f3; border-radius: 10px; display: flex; padding: 6px 15px; align-items: center; margin: 30px 0; border: solid 1px #eee; } ._sms-container p { font-size: 17px; font-weight: bold; padding: 0 30px 0 0; color: #ff4136; } ._sms-container:before { display: inline-block; vertical-align: middle; content: “29BF”; font-size: 24px; color: #ff4136; margin-top: -4px; margin-right: 10px; }

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir